2019

Mońki

Amfiteatr Miejski, ul. Zielona 19

START godzina 21:00

KOŚCIERZYNA

Stadion Miejski, ul. Kamienna 1

START godzina 19:00

CZARNKÓW

FESTIWAL POKOLEŃ, PL. Wolności

START godzina 20:00

TORUŃ

Wakacyjna trasa Dwójki, MOTOARENA, ul. Pera Jonssona 7

START godzina 20:00

NOWE MIASTO NAD PILICĄ

PARK MIEJSKI

START godzina 20:00

RZEPIN

STADION SPORTOWY, UL. POZNAŃSKA

START godzina 20:00

MIELNIK

KOMPLEKS SPORTOWO-REKREACYJNY, UL. ZAMKOWA

START godzina 21:00

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

INFORMACJE WKRÓTCE

START godzina 20:00

OŻARÓW

PLAC TARGOWY, UL. KOŚCIUSZKI

START godzina 20:00

BIŁGORAJ

Biłgorajskie centrum kultury, u. kościuszki 16

START godzina 19:00

KOSTRZYN NAD ODRĄ

Amfiteatr KCK, ul. sikorskiego 34

START godzina 18:00

KOMORNIKI

STADION MIEJSKI, UL. JEZIORNA 3

START godzina 20:30

TORUŃ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

PRUSZKÓW

PARK KOŚCIUSZKI, UL. CHOPINA

START godzina 18:30

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

RYPIN

Rypiński Dom KulturyWarszawska 8

START godzina 19:00

CZECHOWICE-DZIEDZICE

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

WROCŁAW - RECITAL

klub muzyczny zaklęte rewiry, ul. Krakowska 100

START godzina 19:00

GDAŃSK - RECITAL

klub muzyczny PARLAMENT, ul. świętego ducha 2

START godzina 19:00

POZNAŃ - RECITAL

klub muzyczny blue note, ul. Kościuszki 79

START godzina 19:00

KRAKÓW

Teatr im. Juliusza Słowackiego plac Świętego Ducha 1

START godzina 18:00

GNIEZNO

Aula im. Jana Pawła II, ul. Kostrzewskiego 3

START godzina 19:00

STRZELIN

Strzeliński Ośrodek Kultury, ul. Adama Mickiewicza 2

START godzina 19:00

ŁEBA - RECITAL

Hala Sportowa szkoły podstawowej w łebie, ul. Tysiąclecia 11

START godzina 18:00

POZNAŃ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

RYMAŃ

Pałac w Rymaniu ul. Koszalińska 2

START godzina 19:00

BIELSKO-BIAŁA

Bielskie Centrum Kultury, ul. Juliusza Słowackiego 27

START godzina 18:00

WIELICZKA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

GDAŃSK

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

WARSZAWA

Teatr Muzyczny Roma, ul. Nowogrodzka 49

START godzina 19:00

KRAKÓW

Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17

START godzina 18:00

2018

TARNÓW

RYNEK W TARNOWIE

START godzina 19:15

JABŁONKA

STADION SPORTOWY, UL. 1 MAJA

START godzina 21:00

TYMBARK

STADION REZERWOWY, KS TYMBARK

START godzina 21:15

POLKOWICE

POLKOWICKIE CENTRUM PIKNIKOWE, UL. 3 MAJA

START godzina 20:30

ŚWIĘTOCHŁOWICE

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI "SKAŁKA" UL. BYTOMSKA 40

START godzina 20:00

WIŚNICZ NOWY

DNI WIŚNICZA, RYNEK

START godzina 19:00

ZAMBRÓW

22 DNI ZAMBROWA, TARGOWICA MIEJSKA, UL. WYSZYŃSKIEGO 14

START godzina 19:00

GRYFÓW ŚLĄSKI

KWISONALIA. PRZYSTAŃ NAD KWISĄ

START godzina 20:00

POLICE

DNI POLIC, PL. SZKOŁA PODSTAWOWA NR.8, UL. PIASKOWA 99

START godzina 19:00

KĘDZIERZYN KOŹLE

KOZIELSKI RYNEK, UL. RYNEK 3

START godzina 17:00

SOPOT

POLSAT SUPERHIT FESTIWAL, OPERA LEŚNA

START godzina 20:00

KATOWICE

AMFITEATR PARK ZADOLE, UL. WCZASOWA 15

START godzina  20:00

LEGNICA

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA IM. WITELONA, UL. SEJMOWA 5A

START godzina 20:00

KĄŚNA DOLNA

LEŚNA SALA KONCERTOWA, KĄŚNA DOLNA 17

START godzina 18:00

TORUŃ

AULA UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA, UL. JURIJA GAGARINA 11

START godzina 21:00

WŁOSZAKOWICE

HOTEL TOSCANIA, UL. KURPIŃSKIEGO 24

START godzina 19:00

KATOWICE

KATOWICE MIASTO OGRODÓW, UL. PLAC SEJMU ŚLĄSKIEGO 2

START godzina 19:30

POZNAŃ

U2 SYMFONICZNIE, UL. WYSPIAŃSKIEGO 33

START godzina 18:00

ZAKOPANE

SYMPHONICA, KINO SOKÓŁ, UL. WŁADYSŁAWA ORKANA 2

START godzina 17:30

2017

WARSZAWA

SYLWESTER TVN, PLAC BANKOWY

START godzina 20:00

ŻARY

RYNEK ŻARY

START godzina 16:00

KRAKÓW

WIELKI ROCK DLA MAŁYCH SERC, ALEJA ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 34

START godzina 18:00

WROCŁAW

KONCERT W RAMACH PROJEKTU "ORKIESTRA ZŁOTYCH PRZEBOJÓW" HALA STULECIA, UL. WYSTAWOWA 1

START godzina  18:30

WOLBROM

DOM KULTURY W WOLBROMIU, UL. LEŚNA 2

START godzina  19:00

STRZELCE OPOLSKIE

POWIATOWE CENTRUM KULTURY W STRZELCACH OPOLSKICH, UL. DWORCOWA 23

START godzina  19:00

KATOWICE

KONCERT W RAMACH PROJEKTU "ORKIESTRA ZŁOTYCH PRZEBOJÓW" UL. ALEJA KORFANTEGO 35

START godzina  20:00

WARSZAWA

KONCERT W RAMACH PROJEKTU "ORKIESTRA ZŁOTYCH PRZEBOJÓW" UL. ŁAZIENKOWSKA 6A

START godzina  20:00

GDAŃSK

KONCERT W RAMACH PROJEKTU "ORKIESTRA ZŁOTYCH PRZEBOJÓW" UL. PLAC DWÓCH MIAST 1

START godzina  20:00

POZNAŃ

KONCERT W RAMACH PROJEKTU "ORKIESTRA ZŁOTYCH PRZEBOJÓW" UL. WYSPIAŃSKIEGO 33

START godzina  20:00

KORONOWO

PLAŻA PIECZYSKA

START godzina  20:00

TOMASZÓW MAZOWIECKI

PRZYSTAŃ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM, UL. PCK 2/4

START godzina  16:00

OPOLE

KONCERT W RAMACH PROJEKTU "ORKIESTRA ZŁOTYCH PRZEBOJÓW" UL. OLESKA 70

START godzina  20:00

OPOLE

CH KAROLINKA, UL. WROCŁAWSKA 152/154

START godzina  18:30

OŚWIĘCIM

STADION MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W OŚWIĘCIMIU, UL. LEGIONÓW 15

START godzina  20:00

KIELCE

PRZEBÓJ LATA RMF FM I POLSAT, AMFITEATR KADZIELNIA, AL. LEGIONÓW 1

START godzina  20:00

CZŁUCHÓW

STADION OSIR, UL. SZKOLNA 1

START godzina  20:00

ŁOSICE

PLAC TARGOWY, UL. TARGOWA 1

START godzina  20:00

BOGDANIEC

START godzina  20:30

TRZEBICZ NOWY

PIKNIK LOTNICZY

START godzina  20:00

HERMANÓW

FOLWARK KONNY HERMANÓW, UL. HERMANÓW 1

START godzina  20:00

ŚLIWICE

GOK AMFITEATR, UL. DWORCOWA 39

START godzina  20:00

SROMOWCE NIŻNE

AMFITEATR

START godzina  20:00

ZAKOPANE

HEJFEST - GUBAŁÓWKA

START godzina  17:30

DOBCZYCE

PLAC PRZY TAMIE, UL. PODGÓRSKA

START godzina  21:00

BYCZYNA

AMFITEATR, STADION MIEJSKI, UL. BRZOZOWA 2

START godzina  19:00

LIPNICA WIELKA

SCENA PLENEROWA, UL. SZLAK PIESZY ZIELONY 1168

START godzina  20:30

WYRY

OBIEKT SPORTOWY IM. BRACI GÓRALCZYKÓW W WYRACH

START godzina  20:30

SZCZECINEK

PLAC KONCERTOWY, UL. KOŁOBRZESKA

START godzina  18:00

ZGORZELEC

DNI ZGORZELCA, AMFITEATR MIEJSKI, UL. PARKOWA 1

START godzina  18:00

ŻUKOWO

PARK NAD JEZIOREM, UL. KSIĄŻĄT POMORSKICH

START godzina  22:00

KIKÓŁ

BOISKO GMINNE, UL. KASZTELAŃSKA

START godzina  18:00

WYSOKIE MAZOWIECKIE

STADION MIEJSKI, UL. 1 MAJA

START godzina  20:00

RYBNIK

STADION MIEJSKI W RYBNIKU

START godzina  17:00

ZIELONA GÓRA

RECITAL / FOCUS PARK, UL. WROCŁAWSKA 17

START godzina  20:30

ZIĘBICE

STADION MIEJSKI UL. SPORTOWA

START godzina  20:00

KRAKÓW

FESTIWAL ZACZAROWANEJ PIOSENKI. KRAKÓW RYNEK

START godzina 18:00

NIEPOŁOMICE

UL. ZAMKOWA 2

START godzina 20:30

ŻYRARDÓW

ŚWIĘTO LNU, TOR KOLARSKI, UL. ŻEROMSKIEGO 13

START godzina  16:00

NOWY SĄCZ

RECITAL / UL. LWOWSKA 80, NOWY SĄCZ

START godzina 18:00

SUCHA BESKIDZKA

RECITAL / MIEJSKI OŚRODEK KULTURY - ZAMEK, UL. ZAMKOWA 1

START godzina 18:00

USTROŃ

AMFITEATR MIEJSKI, PARK KURACYJNY

START godzina 19:00

GŁOGÓW

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY, UL. PLAC KONSTYTUCJI 3 MAJA 2

START godzina 19:30

CZĘSTOCHOWA

GALERIA JURAJSKA, Al. WOJSKA POLSKIEGO 207

START godzina 19:30

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

KRAKÓW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

JACHRANKA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

POZNAŃ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

CEWICE

UL. WĘGRZYNOWICZA 16

START godzina 18:00

POZNAŃ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

NOWY SĄCZ

MAŁOPOLSKIE CENTRUM KULTURY "SOKÓŁ" W NOWYM SĄCZU UL. JANA DŁUGOSZA 3

START godzina 18:00

LUBLIN

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

ŻORY

KINO NA STARÓWCE, UL. KOŚCIUSZKI 3

START godzina 19:00

WIELICZKA

SOLNE MIASTO CENTRUM EDUKACYJNO REKREACYJNE, UL. KOŚCIUSZKI 15

START godzina 20:00

2016

KARPACZ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

GORZÓW WIELKOPOLSKI

GALERIA AKSANA, AL. KONSTYTUCJI 3 MAJA 102

START godzina 16:00

ŁÓDŹ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

GRODZISK MAZOWIECKI

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

SKĘPE

KOŚCIÓŁ PW MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, UL. KOŚCIELNA SKĘPE

START godzina 18:30

ŁÓDŹ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

WARSZAWA

KONCERT SERCE DLA DZIECI, TRANSMISJA TVP1 17:30

START godzina 17:30

CZĘSTOCHOWA

PLAC BIEGAŃSKIEGO

START godzina 14:00

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

WARSZAWA

KONCERT PAPIESKI

START godzina 18:00

KIELCE

AMFITEATR KADZIELNIA, ALEJA LEGIONÓW 1

START godzina 20:00

POZNAŃ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

ZABRZE

KOŚCIÓŁ ŚW. KAMILA, UL. DUBIELA

START godzina 17:00

SŁUPCA

STADION MIEJSKI

START godzina 20:00

SZCZECIN

ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 36

START godzina 18:00

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

KRAKÓW

ALEJA ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 34

START godzina 20:00

GLIWICE

Pl. KRAKOWSKI

START godzina 20:00

KUŹNIA RACIBORSKA

UL. KOZIELSKA 30

START godzina 20:00

LUBOMIERZ

RYNEK W LUBOMIERZU

START godzina 20:00

ŁAPSZE NIŻNE

START godzina 20:00

NOWOGRODZIEC

RYNEK W NOWOGRODŹCU

START godzina 21:30

CEWICE

UL. WĘGRZYNOWICZA 16

START godzina 20:30

OCHOTNICA DOLNA

os.Dłubacze 173B, Boisko klubu LZS KS Gorc Ochotnica

START godzina 19:00

GRODZISKO DOLNE

Stadion LKS ,,Grodziszczanka"

START godzina 20:30

ELBLĄG

ul. Warszawska, teren wyspy spichrzów, plac cyrkowy

START godzina 21:30

PILZNO

RYNEK W PILZNIE

START godzina 20:00

KONIN

UL. KARD. ST. WYSZYŃSKIEGO 3, AMFITEATR NA SKARPIE

START godzina 19:00

GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ

UL. UZDROWISKOWA 44, BOISKO LKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ

START godzina 20:00

PRZEMYŚL

ul. SANOCKA PARKING PRZY DOLNEJ STACJI WYCIĄGU NARCIARSKIEGO W PRZELYŚLU

START godzina 20:00

PELPLIN

DNI PELPLINA, RYNEK W PELPLINIE

START godzina 19:00

LONDYN (IlFORD)

Kościół św. cedda 4, Blythswood Road, IG3 8sh

START godzina 18:00

LAXTON HALL GB

CORBY, NN17 3AU

START godzina 14:00

PETERBOROUGH GB

Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela 2 cedar Grove, Dogsthorpe PE1 3SR

START godzina 19:15

BIAŁYSTOK

IMPREZA ZAMKNIĘTA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

RADZIONKÓW

Centrum Kultury "Karolinka" Plac Jana Pawła II nr 2 Radzionków

START godzina 19:00

JAROSŁAW

Rynek w Jarosławiu

START godzina 20:30

KRAKÓW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

POZNAŃ

U2 SYMFONICZNIE, ul. Głogowska 14, Poznań

START godzina 20:00

WISŁA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

PIŁA

14 Lutego 26, Piła

START godzina 18:00

KATOWICE

Silesia City Center, ul. Chorzowska 107, Katowice

START godzina 16:00

KATOWICE

Silesia City Center, ul. Chorzowska 107, Katowice

START godzina 16:00

POLKOWICE

Skalników 6, 59-100 Polkowice

START godzina 16:00

POZNAŃ

MTP, Głogowska 14, Poznań

START godzina 20:00

SKWIERZYNA

SKWIERZYŃSKI OŚRODEK KULTURY, UL. TEATRALNA 5

START godzina 16:00

RUDA ŚLĄSKA

1 Maja 310, Ruda Śląska

START godzina 17:00

2015

OPOLE

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

KATOWICE

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

WARSZAWA

WOLA PARK, UL. GÓRCZWSKA 124

START godzina 20:00

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

SPAŁA

UL. MOŚCICKIEGO 6

START godzina 18:00

SOPOT

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

GLIWICE

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

KARNIEWO

STADION

START godzina 19:00

GŁOGÓWEK

UL. RYNEK

START godzina 18:00

RUDA ŚLĄSKA

UL. SZYB POWIETRZNY 8

START godzina 19:00

SKWIERZYNA

UL. RYNEK 1

START godzina 21:00

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 19:00

OLEŚNICA

UL. WAŁOWA

START godzina 19:00

RUDA ŚLĄSKA

KUPIECKA 2A

START godzina 17:00

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 17:00

MOSINA

PLAC 20 PAŹDZIERNIKA

START godzina 17:00

POZNAŃ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

ŁĄCKO

START godzina 18:00

KAMPEN, HOLANDIA

MUSIC CLUB KAMPEN FLEVOWEG

START godzina 20:00

LWÓW, UKRAINA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

SEROCK

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 18:00

WROCŁAW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 18:00

KRAKÓW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

WARSZAWA

TEATR NARODOWY, PLAC TEATRALNY 3

START godzina 18:00

KROSNO

ALEJA UNII LUBELSKIEJ

START godzina 18:00

LUBLIN

ALEJA UNII LUBELSKIEJ

START godzina 20:00

LUBLIN

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

RYBNIK

UL. BOLESŁAWA CHROBREGO 1

START godzina 19:00

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

BYDGOSZCZ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

MIELEC

"WIELKI ROCK DLA MAŁYCH SERC"

START godzina 18:00

KRYNICA ZDRÓJ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

WARSZAWA

GALA SPORTU TVP1

START godzina 20:00

2014

MIŃSK, BIAŁORUŚ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

KROSNO

SYMPHONICA, RCKP

START godzina 16:00 i 19:00

WARSZAWA

PROJEKT NIE PYTAJ O POLSKĘ, TEATR DRAMATYCZNY

START godzina 19:00

WARSZAWA

VOICE OF POLAND

START godzina 20:00

KRAKÓW

SYMPHONICA, AUDITORIUM MAXIMUM

START godzina 16:00

BOLESŁAWIEC

URODZINY GALERII HANDLOWEJ BOLESŁAWIEC CITY CENTER

START godzina 16:00

KIELCE

SYMPHONICA KCK.

START godzina 16:00 i 19:00

KATOWICE

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

KRAKÓW

KONCERT JUBILEUSZOWY ORKIESTRY WIENIAWA, FILHARMONIA KRAKOWSKA

START godzina 19:00

KRAKÓW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

RUDA ŚLĄSKA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 19:00

WARSZAWA

GALA TOTUS

START godzina 19:00

SEROCK

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

POZNAŃ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

KRAKÓW

MISTRZOSTWA EUROPY MUAUTHAI KRAKÓW ARENA

START godzina 19:00

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

RESTAURACJA GULJANA

START godzina 20:00

KRAKÓW

NOC NAUKOWCÓW, KINO KIJÓW

START godzina 18:00

JASŁO

PROJEKT SMPHONICA, DOM KULTURY

START godzina 18:00

GDYNIA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

RZESZÓW

PROJEKT SMPHONICA, FILHARMONIA PODKARPACKA

START godzina 16:00

ZGIERZ

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

KĘDZIERZYN-KOŹLE

PL. WOLNOŚCI 13

START godzina 20:00

OŚWIĘCIM

STADION MOSIR

START godzina 20:00

STRZAŁKOWO

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

CZECHOWICE-DZIEDZICE

STADION MOSIR

START godzina 20:00

RAJCZA

UL. PARKOWA

START godzina 20:00

PRZEWORSK

ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY

START godzina 20:00

KRAKÓW

KLUB LIZARD KING

START godzina 20:00

MIŁOSŁAW

PARK MIEJSKI

START godzina 20:00

MIRSK

STADION MIEJSKI

START godzina 20:00

FRYSZTAK

GOSIR

START godzina 20:00

PRUSZKÓW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

KOŁOBRZEG

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

RYN

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

TOMASZÓW MAZOWIECKI

UL. LEGIONÓW

START godzina 20:00

PODOLANY

BŁONIA K. OŚRODKA REHABILITACYJNEGO

START godzina 20:00

PSZCZYNA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

OSTRÓDA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

OPOLE

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

TOMASZÓW LUBELSKI

RYNEK

START godzina 18:00

MIĘDZYRZECZ

MOK

START godzina 20:00

OPOLE

KFPP OPOLE "SUPERDEBIUTY 2014"

START godzina 22:00

KRAKÓW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 18:00

PRZEMYŚL

GALERIA SANOWA

START godzina 18:00

LUBARTÓW

UL. JANA PAWŁA II

START godzina 18:00

GIETRZWAŁD

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

KRAKÓW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

KUKÓW

RECITAL / JASMIN COMPLEX

START godzina 20:00

MALBORK

PL. JAGIELLOŃCZYKA

START godzina 20:00

ŻARY

RYNEK

START godzina 20:00

ZIELONA GÓRA

PARKING K.PALMIARNI

START godzina 18:00

WROCŁAW

KSIĘGA ANIOŁÓW I LUDZI / RYNEK

START godzina 20:00

RADOM

SALA KONCERTOWA ZSM

START godzina 18:00

WARSZAWA

GALA ROZDANIA FRYDERYKÓW

START godzina 20:00

NIEPOŁOMICE

QUEEN STORY / MCDIS

START godzina 18:00

LUBLIN

PROJEKT DEEP PURPLE / KLUB GRAFFITI

START godzina 20:00

KRAKÓW

RECITAL / KLUB BAROQUE

START godzina 21:00

KĘTY

QUEEN STORY / KLUB MIMOZA

START godzina 20:00

WARSZAWA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

RZESZÓW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

ŁÓDŹ

NIGHT OF THE PROMS

START godzina 20:00

KIELCE

RECITAL / DOM KULTURY

START godzina 19:00

KRAKÓW

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

OLSZTYN

RECITAL / GALA SPORTU

START godzina 21:00

SOSNOWIEC

RECITAL

START godzina 16:00

OPOLE

OPOLE

START godzina 21:00

WISŁA

IMPREZA ZAMKNIĘTA

START godzina 20:00

NOWA DĘBA

RECITAL / BAL SPORTOWCA

START godzina 20:00

WARSZAWA

KLUB REMONT

START godzina 20:00

GDAŃSK

WOSP / TARG WĘGLOWY

START godzina 20:00