Premiera "Na nowo"

Debiutacka płyta Mateusza Ziółko pt. "Na nowo" wzięła szturmem sklepowe półki i już w dniu premiery osiągnęła status ZŁOTEJ PŁYTY. Debiutancki album Mateusza Ziółko, to płyta na którą czeka wiele osób. Zapraszamy do salonu empik (link).

 

Nominacja Mateusza Ziółko!

Mateusz Ziółko został nominowany w dwóch kategoriach do nagrody Eska Music Awards 2017. Nominacje w kategoriach: NAJLEPSZY HIT oraz NAJLEPSZY ARTYSTA. Głosy można oddawać za pośrednictwem strony http://ema.eskago.pl/ Dziękujemy!

Debiutancka płyta!

Stało się! Miło nam już oficjalnie poinformować, że 26 maja 2017 r. będzie miała miejsce premiera debiutackiego krążka Mateusza Ziółko. Już niebawem, zdradzimy wam więcej informacji.

 

Bezdroża - nowy singiel z Sylwią Grzeszczak!

Mamy dla Was kolejną niespodziankę! Już od dzisiaj w radiu oraz internecie możecie usłyszeć nowy singiel z Sylwią Grzeszczak! Zapraszamy do słuchania! [LINK]

 

Nowy singiel "W płomieniach"!

Bardzo miło nam poinformować, że światło dzienne ujrzał nowy singiel Mateusza Ziółko "W płomieniach". Utwór cieszy się olbrzymią popularnością w internecie i jest chętnie grany przez największe stacje radiowe w kraju! [LINK]

Jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia Orkiestry Wieniawa

W niedzielę 26 października 2014 r. Mateusz Ziółko weźmie udział wraz z Marią Sadowską w jubileuszowym koncercie z okazji 20-lecia Orkiestry Wieniawa, który odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego.

Odwołanie trasy "Robert Janowski oraz artyści 'Jaka To Melodia' śpiewają Złote Przeboje”

Z przykrością informujemy, iż potwierdziły się informacje, że cała trasa: Robert Janowski oraz artyści „Jaka To Melodia” śpiewają „Złote Przeboje”, w której m.in. miał wiąć udział Mateusz Ziółko została odwołana. Niestety jest to niezależne od artysty, a za zaistniałą sytuację odpowiedzialny jest organizator. Zakupione już bilety można oddać w miejscu dystrybucji.

Dzień Dobry TVN

Dziś (16 października) Mateusz Ziółko wraz z Sylwią Lorens wykonają w Dzień Dobry TVN utwór p.t. "Upiór w Oprzerze" promujący trasę Symphonica.

Gala TOTUS 2014

11 października 2014 r. Mateusz Ziółko przyjemność wystąpić podczas gali wręczenia nagród TOTUS na Zamku Królewskim w Warszawie. Wydarzenie było transmtowane na antenie TVP.

Dziekujemy!!!!

Kochani! Sezon otwartych koncertów plenerowych dobiega końca. Razem z chłopakami z zespołu cieszymy się, że mogliśmy odwiedzić tego lata tyle miejscowości, spotkać się z Wami, zagrać dla Was i otrzymać tyle wspaniałej energii i ciepłych słów. Mamy też nadzieję, że kolejny sezon będzie jeszcze bardziej intensywny, bo granie na żywo to to, co nas napędza i jest sensem tej "roboty".

Project "Symphonica"

Już 14 września 2014 zostanie odbędzie się pierwszy koncert inaugurujący project Symphonica. Wraz z innymi artystami Mateusz Ziółko wykona najbardziej znane rockowe hity w niesamowitych operowych aranżacjach z akompaniamentem orkiestry. Trasa zawita do największych miast w całej Polsce.

Trasa Lata Dwójki i Radia ZET

29 czerwca Mateusz Ziółko wystąpi podczas koncertu inaugurującego trasę Lata Dwójki i Radia ZET, który odbędzie się w Kołobrzegu. Transmisja na żywo w TVP2 i Radiu ZET od godziny 20:30.

06.06.2014 Opole "Debiuty 2014"

Mateusz Ziółko został zwycięzcą konkursu Superdebiuty podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dziękujemy serdecznie za Wasze głosy i wysłane smsy.

"Debiuty 2014"

06 czerwca 2014 Mateusz Ziółko wraz z zespołem weźmie udział w konkursie oraz koncercie „Debiuty 2014” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artysta wykona utwór „Wspomnienie” z repertuaru Czesława Niemena.